Objekto terpimas "objekte"

Vienas iš labiausiai pristatymą pagyvinančių efektų Prezi programoje yra objektas objekte. T.y. kai į jau esamą paveikslą ar teksto raidę įterpiame kitą paveikslą ar tekstą. Kad tai padaryti, mus reikia prisiartinti tą vietą, kurioje norime "paslėpti" (įterpti) kitą objektą.

Pav. 1.

Pvz. šiame paveiksle (pav. 1) norime įterpti paveikslą į vienos iš rankų rankogalį (pav. 2). Prisitraukiame turimą paveikslą tiek kiek norime arba tiek kiek leidžia Prezi programa.

Pav. 2.

Tuomet įrankių juostoje pasirenkame Insert (įterpti) ir Image... (paveikslas). Susirandame mums reikiamą paveikslą ir įterpiame į savo pristatymą.

Pav. 3.

Jei paveikslas ne visai toje vietoje kur reikia, jį tiesiog paneškime neatleisdami pelės klavišą tenai, kur jis turi būti. Taip pat savo paveikslus, tekstą galime pasukti mums reikiama kryptimi. Tai padaryti galime pažymėję paveikslą vieną kartą pelės klavišu ir pasukę jį prie bet kurio paveikslo kampo esančios rodyklės. Kai jau paveikslas įterptas ir pastatytas tinkamai (pav. 4), liko tik sudėlioti žingsnius, kaip mūsų objektai (kokia eilės tvarka) pasirodys ekrane. Tai padarysime sekančiame skyrelyje - Pristatymo tvarka, koregavimas.

Pav. 4.
Last modified: Tuesday, 12 April 2016, 12:34 PM