Paveikslų įterpimas

Paveikslų įterpimas

Paveikslus galima įterpti keliais būdais - iš tų, kuriuos siūlo pati Prezi programa, iš savo asmeninės bibliotekos (kompiuterio) ir interneto.

Prezi paveikslų pasiūlą

Pasirinkus paveikslų įterpimą, mums dešinėje lango pusėje atsiveria įrankių langas (1 pav.).  Jei mums tinka Prezi programos rekomenduojami paveikslai, užtenka ant vieno iš jų paspausti du kartus su pele ir jis bus įterptas į mūsų pristatymą. Įterpti paveikslą galima į bloką arba bet kurioje pristatymo vietoje.

1 pav.

Paveikslo įterpimas iš savo bibliotekos (kompiuterio)

Norėdami įterpti paveikslą iš savo kompiuterio atsidariusiame lange pasirenkame Select files.... Tuomet atsivėrusiame lange susiraskite jums tinkamą failą ir paspauskite Open (atverti). Paveikslą įkelti galima bet kurioje vietoje - pasirinktame bloke arba bet kurioje pristatymo vietoje. Įkeltą paveikslą galima - pakeisti kitu, apkarpyti, pritaikyti efektus, įtraukti į mėgstamų sąrašą, ištrinti (2 pav.).

2 pav.

Paveikslo paieška internete

Jei neturite savo paveikslo jį galima tiesiog susirasti internete ir įterpti į pristatymą. Mums nereikia atsidaryti paieškos sistemos, susirasti norimą paveikslą išsisaugoti savo kompiuteryje ir įkelti. Viskas vyksta tiesiogiai Prezi programoje. Kaip matyti 1 pav. Prezi programa turi paieškos lauką į kurį įrašome ieškomo paveikslo pavadinimą (frazę). Paieška yra atliekama google.com sistemoje. Atlikus paiešką du kartus paspaudžiame ant mums tinkamo paveikslo ir jis bus įterpiamas į mūsų pristatymą.

Last modified: Tuesday, 12 April 2016, 12:33 PM