Naujo rėmelio įtraukimas

Kaip ir buvo minėta anksčiau, tekstą rašyti galime bet kurioje vietoje paspaudus vieną kartą pelės klavišą (pav. 1). Tačiau visą tekstą ir vaizdus galime talpinti į rėmelius. Taip patogiau sujungti pristatymą, tvarkingai padidinti jį lange ir pan.

Pav. 1.

Norėdami į savo pristatymą įtraukti vieną rėmelį įrankių juostoje pasirenkame Layouts ir dešinėje Prezi programos pusėje atsidaro papildomas langas su galimybe rinktis - vieną rėmelį (Single Frame) ar grupę rėmelių (Multi-Frame) norime įtraukti į savo pristatymą (pav. 2).

Pav. 2.

Kokio tipo rėmelį įterpti, priklauso nuo mūsų norų ir poreikių. Galime rinktis iš daugelio pasiūlymų - pavadinimas ir tekstas; pavadinimas, tekstas ir vaizdas; tik vaizdas ir t.t. Panašiai kaip ir pateikčių programoje PowerPoint.

Įsiterpus rėmelį mums aktyvuojasi jam skirta įrankių juosta kurios pagalba  galime - grupuoti (Group) viduje esančius objektus, įtraukti į "mėgstamų" sąrašą (Favorite) arba ištrinti ir pristatymo (Delete) (pav. 3).

Pav. 3.

Tokiu pat principu į savo pristatymą galime įsitraukti ir grupę rėmelių (pav. 4). Tai yra patogu, kai norime daryti kokią seką, ciklą ir kt.

Pav. 4.
Last modified: Tuesday, 12 April 2016, 12:34 PM